Sākums | Iesācējam | Spēlētājiem | Bāze | Ragnaroka leģendas | Galerija | Raksti | Forums | Helps
Saita karte
 
   
RU :: EN


Jaunumi:

20.12.2006- Mazliet aizkavējas pasaules kartes atjaunināšana tādēļ, ka pēdēja mirklī mūsu kartogrāfs atrada vel vienu pilsētu. Mums ir iespēja aplūkot jaunās pilsētas Veins un tās apkārtnes skices. Vienīgi nav vēl zināms, kad būs iespēja pastaigāties pa apkārtni, jo ceļš uz šo rajonu pagaidām ir slēgts.

12.12.2006- Nu, re, nepagāja pat pusgads, kā jau atvērts viens no gaidītākajiem ceļiem uz Reičel. Ļoti ceru, ka mūsu galvenais kartogrāfs iezīmēs šo pilsētu kartē. Veiktas daudzas izmaiņas profesiju kvestos un beidzot ir pieejama nindžas(ninjas) profesija. Kā arī, nelielas izmaiņas veiktas dropā un mobu izvietojumā.

23.10.2006- Pēc kartējā servera atjauninājuma, viena no galvenajām izmaiņām kļuva aizkave pēc kasta. Tagad šī aizkave ir atkarīga no AGI nevis no DEX, kā tas bija agrāk(tas skar visas profesijas). Nelielas izmaiņas ir ieviestas mantu meklēšanā, tagad apraksti izvēlētajai mantai tiks attēloti zem atrasto mantu saraksta. Ceru, ka šis jauninājums meklēšanu padarīs daudz ērtāku.

16.09.2006- Mums izpildijās 2 gadi(datums ņemts no pirmās ziņas, kura tika publicēta saitā, tiešu dzimšanas dienu datumu, es pat neatceros :D). Šajā lieliskajā dienā(un arī rīt), serverī palielināsies pieredze un drop no mobiem, tiks atslēgta pieredzes zaudēšana, spēlētāja miršanas gadijumā, un atpakaļ nolikts Stilists un Warp NPC. Kā arī, pazemē, kas ved uz Komodo pludmali parādīsies viens no 5 veidu lādēm, kuras parasti pieejamas tikai pilīs [1 2 3 4 5].
Īpaša dāvana tika ģildēm, viņu līmenis pacelts līdz limenim, kāds tām bija līdz waipam. Jaunajām ģildēm ir pacelts uz 1 līmeni augstāk.

25.08.2006 - Tagad nevar piereģistrēties no spēles, reģistrācija notiek mājā lapā. Reģistrācijas laikā noteikti uzradiet savu īsto e-mailu, lai pēc tam nebūtu problēmu, gadījumā, ja vajadzēsies nomainīt paroli.
Sava vietā atkal atgriezās bankieris. Atkal var izmantot tā pakalpojumus un dalīt naudu viena akkaunta ietvaros.
Spēletājiem tiek piedavāti arī jauni kvesti uz jaunajām cepurēm.

22.08.2006 - Varat beidzot priecāties tie, kuri gaidīja jauno Gunslinger profesiju.
Uzreiz redzamo kļūdu un gļuku skilu darbošanos vēl neatrada, tāpēc kvests, lai dabūtu šo profesiju, ir atvērts.
Tagad datu bāzē tur, kur ir moba apraksts, ir vēl viena sadaļa, kur rakstīts, kur var šo mobu atrast. Cerams, ka šis papildinānums būs lietderīgs.

09.07.2006 - Šodien visu dienu ir pieejams Reset NPC. Atrodas tas Odin Tempelā, cena uz reset ir fikseta 2 500 000 zeni. Katram spēlētajam ir atļauts izdarit vienu resetu statiem, un vienu skiliem.

06.07.2006. - Izmainīta Jūsu skrinšotu pievienošanas procedūra. Tagad to nevajag sūtīt pa pastu un gaidīt, kamēr tā parādīsies galerijā. Procedūra ir vienkaršota. Ir tikai jāizvēlas izvēlnē Galerija->Pievienot, un jāaizpilda formu. Apraksts un spēlētāja vārds pagaidām nebūs redzami. Var pievienot JPG failu ne lielāku par 512Kb. Pēc tam diennakts laikā jūsu bilde tiks cauri pārbaudei un.. būs pievienota galerijā, vai būs nodzēsta (tas atkarīgs no tā, ko Jūs atsūtīsiet).
Jaunu apkārtņu pievienošana mazliet kavēsies.

10.06.2006. - Jūnija beigās - jūlija sākumā serverī tiks ievesti jauninājumi. Sarakstā ir vēl viena jauna pilsēta, divas pazemes, un, iespējami, pat divas profesijas - Ninja un Gunslinger, par kuriem jau ir tik daudz dzirdēts. Jau šobrīd teikvonu īpašnieki var nomainīt to profesiju uz Soul Linker vai nu Star Gladiator.
Spēlētājiem tagad ir pieejamas dueļu komandas (@duel, @accept, @reject, @invite, @leave).
Liels lūgums spēlētājiem. Ar komandas @email palīdzību uzradiet savu e-mail adresi. Uz tās vēlāk tiks sūtīta Jūsu parole, ja Jūs to aizmirsīsiet. Kā arī šī adresi izmantosiet kā apstiprinājumu Jūsu tēla dzēšanas laikā.

30.05.2006 - Tehnisko iemeslu dēļ rīt, 31.05. no 17:00 līdz 20:00, serveris būs nepieejams.

15.05.2006 - Ilgu laiku jaunumos nekas nebija rakstīts, bet sakrājās daudz informācijas. Klientā tika ievesti daži papildinājumi, pārgājām uz servera jaunāko vērsiju. Ivestas jaunas profesijas -- Soul Linker, Star Gladiator, Gunslinger, Ninja. Pirmās divas tuvākajā laikā būs jau pieejamas. Bet Gunslinger un Ninja profesijas vēl nav līdz galam izstrādātas un pagaidām paliks slēgtas.
Mūsu saita āriene arī tika izmainīta, bet aiz tās slēpjas vēl dažas jaunas iespējas. Pats galvenais, beidzot noteikumi ar -=-[IMiGS]-=- un Miledy palīdzību ir pārtulkoti latviešu valodā! Pielabota karte. Tagad mums ir pašiem sava bāze, kur Jūs varat meklēt mobus un itemus [pagaidām vēl tikai pēc nosaukumiem, bet gan jau pēc kāda laika mēs palielināsim meklēšanas opcijas], kā arī no ražošanas tabulām var piekļut itemu aprakstiem. Informācija pakāpeniski tiks paplašināta un papildināta, bet visam savs laiks.
Servera uzlabošanas darbi turpināsies, bet tomēr tuvākajā mēnesi vairāk laika nāksies veltīt citam. Tāpēc, liels lūgums Jums, BlackWing spēlētājiem, esiet saprotoši. Tagad, mācību gada beigās, mums, kā arī daudziem no Jums, jāpabeidz aizsāktie mācību darbi, lai vasarā varētu ar tīru sirdi atpusties. Vēlam Jums sekmīgi pabeigt šo mācību gadu un veiksmi Ragnaroka pasaulē attīstībai.

24.04.2006 - Sakarā ar laika apstākļu uzlabošanos, serverī tiek paziņots jauns maksliniecisks konkurss, par labāko ekrānšāviņu [tas var būt arī arts]. Savus labākos darbus atsūtiet uz adresi ragnarok@blackwing.lv, ar piezīmi "Event". Darbus var sūtit līdz 28.aprīlim, 23:59:59. Kā arī, varat apstrīdīt savu darbu, bet ar noteikumu, ka mūsu servera logotips atradīsies bildē. Varat arī pievienot aprakstu vai stāstu par attēlu. Vēlams arī neaizmirst atzīmēt sava spēletāja vārdu šajā serverī. Kopumā - šīs pasākums sniedz jūsu fantāzijai brīvību.
Labākais darbs tiks atrast ar vēlēšanu palīdzību, kas notiks forumā no 29.04. līdz 30.04., 19:00. Rezultāti tiks paziņoti serverī un mājas lapas ziņās. Apbalvojums par uzvaru, būs skaists galvas rotājums,kurš pagaidām turas noslēpumā.
Apbalvošanas ceremonija notiks Prontērā, pirms WoE sākšanās. Vēlam Jums veiksmi!

23.04.2006 - Laukā jau ar pilnu spēku sāk parādīties pavasaris. Tādējādi arī Midgardā jau sen ir nogājis sniegs un sāk jau ziedēt sakura.
Tie kuri nesen sākuši šo spēli spēlēt un nav pilnībā iepazinušies ar mājdzīvniekiem [pets], tad viņu dēļ ir izveidota speciāla sadaļa - Dzīvnieku pieradināšana.

30.12.2005 - 2005. gads iet pie gala. Ar tā noslēgumu WARP NPC pakalpojumi atkal kļūs maksas [bet jāmaksā būs ne 5 000 zeny par warp, bet gan tikai 2 500 zeny], HP un SP atgriezīsies uz agrākajiem 100%, un būs atslēgts Jaungada kvests [13.12.2006]. Bet ir arī patīkami jaunumi! Kā jaungada dāvana merčantiem paliks komanda autotrade, kura dot iespēju tirgot spēlētāja prombūtnes laikā. Tiesa gan ir viena piezīme. Liels lūgums izvietot savus veikalus Pronterā centrālajā lokā. Veikali, izvietoti citur, tiks pārvietoti. Tuvākajā laikā ceram pilnībā tikt skaidrība ar Teikwonu skiliem un dažiem high professions skilem, kā arī atvērt šobrīd nepieejamus Midgarda apvidus. Un vēl viena dāvaniņa spēlētājiem :) Dažās pilsētās 1. janvārī parādīsies dārgumu lādītes, ir vērts pameklēt..
Jā, un uzvedne tiem, kuri vēl nesaprata, kas ir par zvēru Jaungada kvests: Salavecim ir liela bēda, Midgardā darbojās viltus salaveču banda Antonio, kurus Jums ir jānovāc par to, ka viņi grib sagandēt svētku prieku. No šiem Antonio krīt zeķe [ Red Stocking], kurus jāatnes, kā pierādījumu, ka Jūs satvērāt pārkāpējus. Par katrām trīm zeķēm Jums iedos dāvaniņu [Gift Box], kuru atvērot, Jūs dabūsiet kādu lietu. Pateikšu tikai vienu, dāvanu klāsts būs nozīmīgāks tikai vienu stundu - 2006. gada 1. janvārī no 00:00 līdz 01:00 !! pēc servera laika [GMT +02:00]. Kveste būs pieejams līdz vecajam Jaunajam Gadam.

19.12.2005 - Drīz sāksies svētki, un, kā tika solīts, nedēļa pirms Ziemassvētkiem būs pārsteigumu pilna. Katru dienutĀā serverī būs kaut kādi bonusi. Par dažiem es rakstīšu, dažus nāksies atrast pašiem. Un tā, pirmais pārsteigums - pārdošanā Amatsū piegādāja Grape Juice (būs pieejams nedēļas laikā). Pārdot tālāk un likt sulu Kafrā nedrīkst, tikai personīgai lietošanai. Vēl pagaidām varu pateikt, ka:
Ceturtdien HP un SP atjaunošanās būs ātrāka
Piektdien divreiz būs palielināta Exp
Sestdien - palielināts Drop
Svētdien rīkosim gadatirgu, merčantiem būs pieejama komanda autotrade

05.12.2005 - Re, beidzot tiku pie klaviatūras. Mūsu pirmais events pagāja veiksmīgi un daudziem patika. Par rezultātiem uzrakstījām sadaļā Events (agrāk saucās Tournaments"). Tuvākajā laikā mūsu lapā tiks pārplānota un pārbūvēta. Bet uz šo brīdi pievērsīšu Jūsu uzmanību tam, ka mūsu Forums tika pārvietots. On-line spēlētāju saraksts vairs neatrodas kopējā izvēlnē, bet lapas labajā pusē uzreiz zem servera statusiem. Vēl pievienotās sadaļa iesācējiem - Klases.
Daudzi spēlētāji jautā vai uz Jauno gadu un Ziemassvētkiem būs kādas dāvanas, eventi, palielināts exp, utt.. Visu, ko varu tagad pateikt BŪS! Pirms Ziemassvētkiem būs sarīkota eventu virkne (nedēļas laikā), un vēl.. nē, tagad vēl neteikšu :) redzēsiet paši! Tiesa gan, ir viens BET, piedalīšanās dažos eventos un kvestos prasīs base lvl ne zamāku, kā 60.

02.12.2005 - Un tā, šī diena ir pienākusi!! Šodien, pulksten 20:00 pēc servera laika būs noorganizēts maratons. Sagatavošanās ir galā, vinnesti ir pieteikti, kukuli sadalīti :) Visiem, kuri ir nolēmuši piedalīties, ir lūgums sapulcēties Al de Baranā 19:50. 20:00 tiks atvērts portāls uz maratona norisināšanas vietu. Jau tur - vietā būs sarīkota instruktāža un dalībnieku pārbaude. 20:15 ir ieplānots starts. Kurš uzvarēs.. Par to lasiet vakarā. Gaidām Jūs maratonā!
P.S. Portāls atpakaļ visiem arī būs nodrošināts.

29.11.2005 - Uzmanību, Uzmanību!! Piektdien, 02.12.2005, organizējas MARATONS!

Skrējiens notiks 20:00 pēc servera laika [GMT +02:00] Skrējiena laikā nedrīkst sēdēt uz Peko Peko, lietot skilus, kas ietekmē gaitas ātrumu (Increase AGI, Decrease AGI, WindWalk), kā arī mantas, kuras ietekmē gaitas ātrumu. To visu iepriekš jāatstāj pilsētā, uzticot tās Kafras glabātuvei. Serviss, pārbaudīts ar gadiem, kvalitatīvs un uzticams ^_^ Balvas.. Būs. Trešā vieta dabūs savās rokās vienu OBB un vienu ēdamo pēc izvēles, kurš palielina kādu statu uz 5 uz 20 minūtēm. Otrā vieta dabūs jau divus OBB un vienu ēdamo pēc izvēles, kurš palielina kādu statu uz 10 uz 20 minūtēm. Pirmā vieta 3 OBB un.. Bon Gun vai Munak timeng itemu pēc izvēles.

Savācamies Al de Baranā. Uz sacensību norisināšanas vietu būs atvērts warp portāls.

19.11.2005 - Tātad, solīts apdeits RO_Update_18.11.2k5.exe. Apjoms 10Mb, lejupielādējam un izpildām šādas darbības, lai instalētu:
- izveidojam jaunu katalogu Backup Ragnarok katalogā


- pārvietojam tajā visus failus, izņemot data.grf un adata.grf
- pārvietojam tajā visas mapītes, izņemot katalogu BGM
- pārvietojam failu RO_Update_18.11.2k5.exe Ragnarok katalogā

- palaižam failu RO_Update_18.11.2k5.exe un gaidam kamēr viss izpakosies
- palaižam Ragnarok.LV.exe Tas kaut ko tur pamurminās, nokačās jaunu apdeitu ar matu krāsām, un tad Jūs varēsiet mierīgi spiest pogu Start
- ja Jūs izpildījāt visu pareizi un esiet apmierināti ar rezultātu, tad mierīgi varat dzēst katalogu Backup.

18.11.2005 - Patch ir gatavs! Rīt būs pieejams lejupielādēšanai.

16.11.2005 - Un atkal restarts.. Ko tad labu tas šoreiz atnesa? Re, galvenās izmaiņas un labojumi: magiem izlabots gļuks, dēļ kura skila elements netika ņemts vērā; kvestu skili hanteri raudāja, ka nedrīkst iemācīties Arrow Creation. Var gan :); Kafra problēma ar ratiņu nomu; nakts, beidzot tā ir līdzīga naktij :) Diena tagad ilgst 30 minūtes, bet nakts 10 minūtes.
Informācija spēlētājiem, kuri spēlē ar teakwon: profesija nav realizēta pilnībā, tāpēc tā var krasi mainīties. Soul Linkers un Star Gladiators serverī nav ieslēgti, tāpēc nesteidzieties.

14.11.2005 - Vakar serverī parādījās jauns ēdamais ( Nekādu specifisku darbību tas neizraisa, tikvien uz 20 minūtēm palielina Jūsu status. Šobrīd ir pieejami 12 ēdienu un dzērienu veidi, kuri palielina Str, Agi, Vit, Dex, Int vai nu Luk uz 1 vai 2. Ar laiku ēdienkarte paplašināsies. Tagadējo ēdienkarti var apskatīties tabulā:
 

 Nosaukums Izkrīt no Bonus    Nosaukums Izkrīt no Bonus
Boiled Locus Kobold [axe] +1 STR   Seasoned Webs Myst Case +2 STR
Grape Juice and Tea Bon Gun +1 INT   Black Tea Cramp +2 INT
Steamed Crab Pincer Sidewinder +1 VIT   Sea Food Ghoul +2 VIT
Frog Spawn Soap Earth Petit +1 AGI   Smooth Noodle Hunter Fly +2 AGI
Grape Juice with Honey Sasquatch +1 DEX   Chocolate Moose Cake Greatest General +2 DEX
Friend Monkey Tail Jakk +1 LUK   Mixed Juice Horong +2 LUK

Viss tas labums krīt ar 3 varbūtību. Nu, un tā kā palēniņām tuvojas svētki, no poringiem tagad reize pa reizei krīt uguņošanas raketes Fire Cracker.

05.11.2005 - Pēc neilgām pārdomām tika izlēmts, ka WARP NPC būs pieejams visām profesijām. Bet par maksu. Pārvitoties ērti maksa dārgāk, neka pārvietošanās ar Kafras servisa palīdzību. Teleports maksa 5 000 Zeny. Vēl jāatzīmē nākamo:
pieredze no MvP palielināta 4 reizās
dienas garums palielināts 2 reizēs. Nakti neviens neatcela :)
Jūsu peti tagad aktīvi piedalīsies cīņā [protams, ja viņu intimacy = Loyal]
Clock Tower`ā palielināts Clock Tower Keeper`u skaits. Tagad to būs 5 uz katra stava [sūdzības, ka atslēgas nevar dabūt, netiks pieņemti]
izlabota Ghostring karts darbība [strādā ne tikai WoE laikā]
Galerijā ielikti jauni skrīni. Mūsu rokās tika nelielas video-filmiņas no ģildes NU. Mēs tās apskatījamies, pasmējamies un tagad iesakam apskatīties tās arī Jums: Video 1, Video 2, Video 3.

24.10.2005 - Tātad, serveris ir atjaunināts. Tika pārnesti 1988 akkaunti, 2672 čari, 30 ģildes, 341 pets un vesels milzums visādu noderīgu lietu (tikai somās ap 30000 mantu). Pēc pirmās servera palaišanas spēlētāji uzreiz sāka žēloties, ka nevar dzert visādus potionus. Ieteicams nokačāt pilno klientu, tajā viss būs kārtībā.
No izmaiņām:
tagad strādā pazemes pilīs
kāzas [Tuxedo var nopirkt veikalā, vēlāk būs kvests]
strādā kvesti uz Excalibur, Elven Ears, Kaho Horns
bērna adoptēšana
čara krāsošana kļuva dārgāka un drīzumā prasīs ne tikai naudu, bet arī kādus itemus
no 26. oktobra Warp NPC būs pieejams TIKAI novisiem. Pārējie lai vēršas pie Kafras vai nu pie pristiem
tagad serverī strādās nakts un dienas maiņa
kā Jūs jau pamanījāt, MvP kļuva ļoti ļauni. Cerams, ka tagad pulcēsies lielākas kompānijas un nestaigās pa vienam līdzi paņemot tikai pristu
Exp no MvP būs pacelta tuvākajās dienās
sulas vairs nevar nopirkt Amatsū, jo tās no paša sākuma bija kvesta itemi, un tās var izgatavot Payonā
Amatsū dungeon lvl 1 nedrīkst lietot teleportu [ Fly Wing], līdzīgie skili arī nestrādās Tuvākajā laikā būs pievienotas jaunas krāsas no 77. līdz 241. čara krāsošanai, kā arī jauni peti un pāris spārnu.. Tas viss prasīs papildus apdeitu, par kuru būs paziņots vēlāk. Spēlētāju on-line saraksts būs salabots rīt, tāpat būs arī izkārti atsūtītie skrīni.

18.10.2005 - Tika atrasts neliels kompromiss. Lai nekačāt uzreiz visu klientu (kas aizņem ievērojamu laika daudzumu) es izlieku starp klientu, kas ļauj pieslēgties serverim [izpakot mapē RO]. Pagaidām tikai testserverim. Ierobežojumi uz šī servera ir tādi: jaunas kārtis, mobi un luts var izraisīt diskonektu!!! Domāju, tuvākajā laikā neviens jaunās quest cepures nedabūs, tāpēc tā pietiks uz kādu laiku.
Vēlreiz atgādināšu, testserveris - vāja mašīna, ja jums bremzēs serveris, varat nežēloties =D A, un vēl nedomājiet, ka to, ko jūs sapelnāt uz šī servera, paliks tāpat uz galvenā.
Jūsu galvenais uzdevums - pārbaudīt skilus un status, kā parasti ziņojiet ragnarok@blackwing.lv ar virsrakstu "Test" visus jūsu aizrādījumus es izlikšu tepat, lai redzētu, kādus defektus ir atraduši citi spēlētāji, kā arī redzētu jaunā servera būtību.
Liels paldies RogGoD par palīdzību tulkošanā.

13.10.2005 - Tagad musu servera jaunumi ir piējami arī latviešu valoda. Tulkojums latviešu valodā tiks izlikts nedaudz vēlāk neka krievu valodā, jo visādus murgus rakstīt nevēlos. Ir dazi, jauni skrini, kurus Jūs varat apskatīt ŠEIT.

10.10.2005 - Dažas izmaiņas sadaļā galerija. Tuvākajos dienās tur parādīsies pēdējie atsūtītie skrīni un skrīni no testa servera.

07.10.2005 - Kā jau tika solīts, pulksten 22.00 serveris tika atslēgts, un tieši tad arī mums pazuda internets. Atdzīvojās viņš tikai pēc 2 stundām, tieši arī tik ilgi aizskāvējās iedarbināšana. Izmaiņu nebija daudz, pamatā tā bija "spriedums" mūsu bototājiem [saraksts nedaudz zemāk]. Tāpat arī ražošanā tēraudam [ Steel] tagad nevajag akmeņogles [ Coal]. Tāpat arī, kā jau solījām, pēc sadaļas "Ražošana" pabeigšanas strēlnieki varēs taisīt bultas ar vēja elementu [ Arrow of Wind] ne tikai no Vendures [ Wind of Verdure].
WoE laiks Trešdiena un svētdiena no 20.00 līdz 22.00.
Uz doto brīdi notiek sagatavošanās klientam ar 10 epizodēm. Kā tikai viņš būs pabeigts tiks atjaunots arī pats serveris. Tajā plānots arī iekļaut kāzas un pazemes pilīs, kā arī pievienot kādus ļoti gaidītus kvestus :)
Saraksts ar personāžiem, kuriem tika atskaitīti 10 līmeņi par botu izmantošanu [sarkaniem burtiem apzīmēti izdzēstie vai anulētie personāži, ar resnajiem paliekošie uz atsēdēšanu]: Mising-Nin, rudenc, Mr.DeadBranch, Tsunami [nenormatīva leksika, līmenis netika atskaitīts], Atlantis, -Battle_Angel-, Ninja, Higt [blocked], zonder, Alcopone, Linka, Brick, Blurr, HellBoy, Tja}I{oluj Slu4aj, Dead_CruZZzzZ, Balanced, heheey, pupsik, Andris, the_killer, 4reaL, Armandinss, LightBoy, Quickmenz, Maigais^, Poring, Lord of Dead, Gucchi.

01.09.2005 - Dotā ziņa skar kopumā tos kas spēlē izmanto botus:) Ja jūs gadījumā ir noķēruši pirmo reizi, tad pēc cietumā atsēdētā laika ne mazāk kā nedēļu jūs atvadāties no noteikta līmeņu skaita uz doto brīdi 10, un protams statiem. Pēc otrā mēģinājuma personāžs tiek atbrīvots pēc mēneša, un bonusā dabū profesiju novice, līmenis 11 un pierakstu pie nika. Pēc trešās reizes personāžs tiek pilnībā bloķēts.

11.08.2005 - Vēl viens jauninājums, šoreiz obligāts, tāpec, ka satur noteikumus uzvedībai uz servera. Noteikumu neievērošanas gadījumā ir iespēja dabūt bezmaksas biļeti uz cietumu, vai laicīgumūžīgu personāžaakkonta bloķēšanu. Izpakot Ragnaroka mapītē :) visu ko prasīs pārkopēt atbildam JĀ!

02.08.2005 - Neliels spraitu apdeits. Nav obligāts, bet tomēr vēlams. Sver 4.24mb, lejupielādēt var te, vai DC hub.spils.lv pie Axel.

12.07.2005 - Pēc šodienas restarta pievienoti 4 jauni NPC, kuri jums piedāvā pagatavot 32 veida cepures. Un atrodas tie Pronterā, Geffenā, Al de Baranā un Amatsū. Katrs parādās uz 15 minūtēm pēc kārtas vienu reizi stundā. Jūsu uzdevums - tos atrast :) Tiek piedāvāti sekojošas cepures:
  Attitude Campus Hat, Fox Mask, X Cross Hairpin, Flower Hair Pin, Tulip Hair Pin, Mushroom Hairband, Troublesome Raccoon Doll, Blue Fish, Drooped Cat, Leaf of Transformation, Bear Pebble Hat, Sea Otter Hat, Sleepy Hat, Straw Hat, Cowboy Hat, Sombrero, Hair Cap, Hot Blood Headband, Ear of Angel, Ear of Demon, Big Golden Bell, Mistress Crown, Crown of Ancient Queen, Alarm Mask, Indian Hairband, Twin Ribbons, Expressionless Mask, Troublesome Mask, Surprise Mask, Goblin Leader Mask, Horn of Incubus, Horn of Succubus.

10.07.2005 - Pievienota pasaules karte.

Liels paldies Kaamim par palīdzību tulkošanā.


 

Register
Download


BlackWing
IP: 87.110.89.186
Server Status:
Login Server OFF
Char Server OFF
Map Server OFF
5x/5x/3x

On-line: 0
TOP on-line: 45
 
    
 
www.GAMELOT.ru - āńå äė’ ONLINE-čćš  
Top.LV

 Copyleft © Alex Galak. All Lefts Reserved.
Page loaded in 1.502 seconds.