Sākums | Iesācējam | Spēlētājiem | Bāze | Ragnaroka leģendas | Galerija | Raksti | Forums | Helps
Saita karte
 
   
RU :: EN


The Great Run

02.12.2005 mūsu serverī notika Great Run, pirmais šāds Events.
Pulksten astoņos visi, kuri vēlējās piedalīties sapulcējās Al de Baranā, un apmērām 20:03 bija atvērts warps uz maratona norisināšanas vietu. Visi dalībnieki apsēdās taisnā rindiņā un ar lielo negribēšanu noklausījās instruktāžu (bija diezgan grūti nosēdēt uz vietas). [Uzdevums bija sekojošs: nelietojot nekādu palīgskilu, paiet garām visus šķēršļus un pacelties uz visaukstāko punktu tajā kartē Mjolnir kalna virsotni. Tur, uz tiltiņa, dalībniekus gaidīja Axel, kurš atzīmēja tos, kuri finišēja. Visus, kuri noskrēja maratonu un tikko ieraudzīja Axelu, uzreiz warpoja atpakaļ pie starta joslas.]
Un tā, beidzot, noskanēja plaukšķene, un dalībnieki metās.. katrs uz savu pusi, kurš pa labi, kurš pa kreisi. Lai dzīve par medu neliktos, pa taciņām bija izmētāti lādes no pilīm. Iekārojot šos, varēja pazaudēt labu laiku mēģinot nosist lādes, kuri kļuva pamanāmi stiprāki aizvērti, dabūjot no tās tikai paris ābolu. Varēja gadīties arī tā, ka Jūs aizlidotu atpakaļ pie starta līnijas, tikko pieskaroties tai lādei klāt. Bet varēja uzdurties arī uz īsto lādi, kur bija paslēpti īsti dārgumi no pilīm. Dalībniekiem bija izvēle: vai nu skriet uz priekšu pēc uzvaras, neļaujot nekam novirzīt sevi no īsta ceļa, vai nu tērēt laiku uz lādēm, cerot, ka tā būs tā īstā.
Skrējiens ilga apmērām piecas minūtes. Pirmais šķērsoja finiša līniju Deux. Pēc neliela, bet tomēr sajūtama, laika kalna virsotnē uzrādījās vēl kādi pieci spēlētāji. Nokļūstot uz plašu lauku, tie uz mirkļa sajuka, bet pēc tām metās pie finiša. Šādā veidā Great Run dabūja vēl divus finālistus, kuri atbilstoši tika pie otrās un trešās vietas: Mili un Ryogas.
Kad sacīkstes bija galā un dalībniekiem vajadzēja doties ceļā mājup uz Al de Baranu, bija pamanīts neliels āķis: tā kā skilus lietot nevarēja, tāpēc arī solīto warpu uz Al de Baranu tik vienkārši neizdevās uztaisīt. Adminam nācās sagudrot vienu viltību, kuras rezultātā visi veiksmīgi aizkļuva atpakaļ Al de Baranā.
Tikai pilsētā kļuva zināms, ka izsūtāmais zēns, kuram bija jāatved balvas no Marrokas, izejot no Pronteras, sajauca taku un nejauši iegāja mežā ar bīstamām Mandragorām, uzdūrās uz Geograferu bariņu un bija smagi ievainots. Dabiski, ka labi ļautiņi metās viņam palīgā. Mazlietiņ pamaldoties laukos virs Pronteras, daži dalībnieki tomēr uzdūrās uz asiņojošo izsūtāma zēna ķermeni. Tiesa gan, ka Geograferi ļoti ātri tika galā ar tiem, kuri ierādās zēnu glābt, tā kā tiem nācās aizvākties, meklējot medicīnisko palīdzību.
Pirmie drosmīgie bija I`ll Be Missing You un Da_Silver. Vēlāk atskrēja vēl daži dalībnieki , kuri ar kolektīva spēka palīdzības tomēr uzveda kartību starp paš-ārstējošajām puķītēm. nelepij bija pirmais, kuram ienāca prātā, ka guļošām nebūtu par sliktu jāatgriež samaņa.
Un tad viņi devās atpakaļceļā. Izsūtāmais zēns pa ceļam pamanījās vēl dažas reizes pazaudēt samaņu. Viņu braši aizstāvēja Mili, Ryogas, Elf-Narut0, DaNGeR, Кронель, I`ll Be Missing You un Deux. Viņu pūles bija atlīdzināti pēc tām ar atzinības balvām.
Apbalvošanas ceremonija drusku aizkāvējās (joprojām tā pati problēma, noturēt spēlētājus uz vietas paris minūtes ir pagrūti) . Labās rokās bija atdoti 6 Old Blue Box, daudz dažāda ēdama un Munaka taimings.
Ja mēģināt savilkt kopā padarīto, tad var pateikt, ka pirmajai reizei viss sanāca ne tik slikti, kā varēja, kaut varbūt arī ne tik labi, kā gribējās. Bet nu mums ir, pie ka tiekties, un tas, ka mēs to iesākām, tas jau ir labi. Šajā ziemā mūs kopā sagaida vēl paris Eventu. Centīsimies, ja kaut kas vakar ne īpaši labi sanāca, izlaboties, un cerēsim, ka jums patiks, un Jūs mūs atbalstīsiet. Paldies Jums par piedalīšanos!


 

Register
Download


BlackWing
IP: 87.110.89.186
Server Status:
Login Server OFF
Char Server OFF
Map Server OFF
5x/5x/3x

On-line: 0
TOP on-line: 45
 
    
 
www.GAMELOT.ru - āńå äė’ ONLINE-čćš  
Top.LV

 Copyleft © Alex Galak. All Lefts Reserved.
Page loaded in 1.502 seconds.