Sākums | Iesācējam | Spēlētājiem | Bāze | Ragnaroka leģendas | Galerija | Raksti | Forums | Helps
Saita karte
 
   
RU :: EN


Iesācēja gids.

Sveiks!
Ja tie ir Tavi pirmie pastaigas mēģinājumi pa Midgarta Runu valsts celiņiem, tad kaut kas No šeit rakstītā Tu atradīsi lietderīgu Sev.

Part I

Sākumā, atbildēsim uz jautājumu, kas vispār ir spēle Ragnaroks. Ragnaroks Online tā ir Masu Daudz spēlētāju Tiešsaistes Lomu Spēle (Massively Multiplayer Online Role Playing Game vai MMORPG, runājot angliski) Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka kopā ar Tevi serverī vienlaikus var spēlēt tūkstošiem tādu pašu spēlētāju, kā Tu. Bet tas, savukārt, nozīmē, ka pasaule, kurā Tu spēlēsi, pastāvīgi mainās, un tur visu laiku kaut kas notiekas, pat tad, ja Tevis tur nav.
Spēle tiešām visu laiku attīstās. Un tas notiek ne tikai spēlētāju darbības dēļ. Spēle eksistē jau dažus gadus, bet izstrādātāji turpina veikt izmaiņas un pilnveidot pasauli.
Ja ir tāda nepieciešamība, Tu vari jebkurā laikā prasīt palīdzību citiem spēlētājiem. Ļoti daudz uzmanības ir veltīts spēlētāju iespēja aktīvi sadarboties spēlē. Tu vari ne tikai redzēt citus spēlētājus, runāties ar tiem, bet arī apmainīties ar mantām (vai pārdot), dalīt pieredzi, kā arī labu omu. Pats Ragnaroks uzspiež savu spēles stilu Team play (spēlēt komandā ir daudz vieglāk un jautrāk). Bet tas gan nenozīmē, ka Tev nekas nesanāks, ja tu spēlēsi vienatnē.
Vēl viens Ragnaroka pluss tā ir attīstīta spēles ekonomika. Visīstākais tirgus (šeit kā ekonomiskais jēdziens), kuram var gadīties kā inflācija, tā arī deflācija :)

Part II

Kāpēc tad Blackwing? Mēs eksistējam jau dažus gadus, un mūsu plānos ir tālākā servera uzturēšana un attīstīšana. Šeit jūs varat paspēlēt bez datu aizkaves(lags) un runāt dzimtajā valodā ar cilvēkiem, kuri dzīvo tajā pašā zemē, kur dzīvojat Jūs, un kurus skar tādas pašas problēmas, kuras skar arī tevi. Un tas nozīmē, ka Jūs varat vienkārši atnākt Pronterā, apsēsties pilsētas vidū, un pavadīt laiku atpūšoties un pļāpājot par dzīvi ;)
Starp citu, tas ir vēl viens pluss, ka mūsu serveris cenšas būt daudznacionāls. Spēle spēj savienot zem sava jumta cilvēkus, kuri runā dažādās valodās, bet mēs esam spējīgi, to uzturēt.

Part III.

Jūsu personāžs piedzimst" ar iesācēja statusu (novice), neapgrūtināts ar apģērbu un zināšanu smagumu. Pirmais Jūsu uzdevums ir, pakāpeniski paceļot savus bāzes raksturojumus (kurus vienkārša tauta sauc stati) , iegūt pirmos 10 Job" līmeņus. Punktus statu pacelšanai Jūs iegūstat, kad paceļat savu Base Level", bet paceļot Job Level", Jums rodas iespēja iemācīties vēl vienu prasmi (skill). Nogalinot monstrus (mobs), Jūs iegūstat to pašu vērtīgo pieredzi, kura krāšanās dēļ nāk līmeņa pacelšanās.
Iegūstot 10 Job" līmeņus, Jums rodas brīnišķīga iespēja izvēlēties savu pirmo profesiju. Bet piedāvātas profesijas ir šādas:
 Swordman (karavīrs) Tuvējas cīņas meistars ar zobenu palīdzību (pamatā lietojot vienas rokas zobenus, vai divu roku zobenus un šķēpus). Palielinot parasti savus vitālos raksturojumus, viņi ir tie paši noturīgākie personāži.
 Archer (strēlnieks) Lieto cīņā loku un bultas. Meistari cīņas no attāluma.
 Mage (mags) Viņa spēks dažādu burvju spējās, kuri darbojas kā uz masām, tā arī uz personām. Galvenais Maga uzdevums, kā arī strēlnieka, nepielaist ienaidnieku sev tuvu klāt. Magi sit ar elementiem.
 Acolyte (klostera brālis) Labākais palīgs jebkuram citas profesijas pārstāvim. Ar savu prasmju un Dieva palīdzību viņš māk kā ārstēt, tā arī status uz laiku pacelt. Īsts cīnītājs ar ļauniem gariem.
 Thief (zaglis) Veikls un ātrs, tuvcīņā lieto dažādus nažus. Uzveic ne tik ar spēku, cik ar izveicību. Zaglim nav nekā vieglāka, kā noslēpties un izgrozīties no pretinieka sitiena.
 Merchant(tirgotājs) Visvairāk no šīs profesijas personāžu prasmēm ir saistītas ar vis dažādākiem bonusiem, kad tas kaut ko pērk vai pārdod. Bet tomēr tas nenozīmē, ka tirgotājs nevar būt pietiekami stiprs lai izdzīvotu pašam cīņā. Galvenais šeit ir pareizā stratēģija :)
 Super Novice(Superīgs iesācējs) Universāls cīnītājs, kuram ir pieejamai apmācībai gandrīz visas pirmo profesiju prasmes. Neliels daudzums HP un SP nepatraucēs attīstīties no šitā meistara ļoti efektīvam hibrīdam, piemēram, ako un mage maisījumam.
 Teakwon (cīnītājs) Kāju tuvcīņas meistars. Tā kā cīnītājs(Taekwon) nemāk lietot nekāda veida ieročus (kaut varbūt tāds ierocis vienkārši nav vēl izgudrots), viņa sitiens ir daudz-daudz vājāks, nekā jebkura citas profesijas pārstāvja sitiens. Toties šā sitiena ātrums nozīmīgi pārsniedz ātrumu, ar kuru sit cits profesijas pārstāvji. Uzmanību! Šī profesija mūsu serverī vēl nav pilnībā realizēta!

Vēlāk, kad Jūs jaunajā izskatā sasniegsiet noteikto līmenim Jūs varēsiet turpināt savu ceļu un izvēlēties vienu no divām citām profesijām, kurās jūsu izvēlētā klase varēs turpināt attīstīties tālāk. Lai to izdarītu, pietiek ar 40. Job" līmeni, bet var turpināt spēlēt ar pirmo profesiju vēl 10 līmeņus (līdz 50.).

Part IV

Statu apraksts

STR (Strength - spēks)atbild par maksimāli iespējamo Jūsu sitiena spēku (Atk) tuvcīņā, kā arī par jūsu somiņas ietilpību (puse no Jūsu paša svara - weight).
AGI (Agility - ātrums) iespaido sitiena ātrumu (Aspd) un izvairīšanos no citu sitieniem (Flee). Nekādi neiespaido burvestības veidošanas ātrumu magiem.
VIT (Vitality - dzīves spēks) atbild par maksimāli iespējamo veselības punktu daudzumu (HP). Iespaido negatīvo statusu ilgumu, kuri ir uzlikti uz Jums, kā arī principā uz iespēju tādu statusu Jums uzlikt. Palielina efektu no dziedinošiem dzērieniem un veselības punktu reģenerācijas ātrumu, kā arī aizsardzību no fiziskajiem uzbrukumiem (maģiskie neskaitās);VitDef viens no saskaitāmiem lai saskaitītu Jūsu gūto postu.
INT (Intelligence - intelekts) atbild par maksimāli iespējamo maģisko punktu daudzumu (SP tie, kuri ir nepieciešami, lai lietotu skilus) un par to reģenerēšanu. Iespaido maģijas spēku (MAtk) un aizsardzību no tās (MDef).
DEX (Dexterity - veiklība) no tās ir atkarīgs cik bieži un cik reizes no tiem desmitniekā" Jūs trāpāt monstrā (Hit). Strēlniekiem tas ir pamata status, jo atbild arī par viņu sitiena spēku. Noteic maga kasta ātrumu. Palielina iespēju veiksmīgi pielietot skilu, kurš izpildās tikai ar kādu varbūtību.
LUK (Luck - veiksme) iespaido kritiska sitiena parādīšanās varbūtību (Critical) un jūsu izvairīšanos no citu sitieniem mākslu (Lucky Dodge). Palielina iespēju veiksmīgi pielietot skilu, kurš izpildās tikai ar kādu varbūtību.
Pie statusa izkārtojuma jāattiecas ļoti uzmanīgi, jo vienreiz veltot punktu vienam vai citam statam, Jūs vairs nevarēsiet mainīt savu izvēli. Visveiksmīgākie statu izkārtošanas varianti (Bilds) sanāk tad, kad Jūs veltāt uzmanību nevis visiem statiem uzreiz, bet gan tikai kādiem diviem vai trim statiem, kurus Jūs izlēmāt Sev par noteicošiem. Jūsu izvēlei jābūt atkarīgai no Jūsu nākamajai otrai profesijai.
Pamatzināšanās , kā spēlēt, iesācējs var iegūt, izejot cauri treniņam Training Ground" pašā spēles sākumā. Turpat var aizpildīt testu priekš sevis, lai uzzinātu, kāda profesija tieši Jums vairāk piestāvēs.

Part V

Pēc tam, kad Jūs veiksmīgi tikāt galā ar reģistrāciju, variet ķerties pie sava personāža veidošanas.
-izvēlamies brīvu lodziņu un spiežam podziņu Make".


-šeit izvēlamies frizūru savam personāžam un tās krāsu. Dodam sev vārdu, kā arī izliekam savus sākuma status. Spiežam podziņu Ok".


-izvēlamies tikko uztaisīto personāžu un spiežam podziņu Ok".


-nokļūstam uz jauniņo(novice) saliņu, skatāmies apkārt un redzam smuko meitenīti Šaionu, ar kuru aprunājamies, viņa arī izstāstīs, ko lai dara tālāk.


 

-ejam pa tiltiņu uz pili un ļaujam spēlei sevi vadīt :)

Have fun playing RO!
Ar cieņu, deadstar :)


 

Register
Download


BlackWing
IP: 87.110.89.186
Server Status:
Login Server OFF
Char Server OFF
Map Server OFF
5x/5x/3x

On-line: 0
TOP on-line: 45
 
    
 
www.GAMELOT.ru - āńå äė’ ONLINE-čćš  
Top.LV

 Copyleft © Alex Galak. All Lefts Reserved.
Page loaded in 1.502 seconds.